MÖBLER / Bord / Sybord 6365347

nr 636 5347

Sybord

Karl Johan-stil, höjd: 71

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 26 april 2010
kl 17:41:43

Karl Johanstil/Empir